جستجو
Menu

قابل توجه پزشکان غیر طرف قرارداد بیمه سلامت

از ابتدای اردیبهشت ماه ۱۴۰۰، پوشش بیمه‌ای داروها و خدمات منوط به تجویز الکترونیکی می باشد

40بازدید
فروردین 27, 1400

مدیرکل بیمه سلامت استان لرستان گفت: از ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری پوشش بیمه‌ای تعدادی از داروها و خدمات مربوط به تجویز الکترونیکی می باشد.

 

 به گزارش روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت استان لرستان، شاهدخت فتحی بیرانوند در گفتگو با خبرنگاران گفت: از ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری پوشش بیمه‌ای تعدادی از داروها و خدمات صرفاً منوط به تجویز الکترونیک می باشد که پزشکان غیر طرف قرارداد بیمه سلامت در این راستا می‌توانند با مراجعه به سامانه نسخه الکترونیک eservices.ihio.gov.ir/psc ثبت نام نمایند.

 

وی ادامه داد: به منظور تسهیل در تجویز دارو و خدمات، افزایش رضایتمندی و کاهش پرداخت از جیب بیماران،پزشکان غیر طرف قرارداد بیمه سلامت می توانند با مراجعه به سامانه نسخه الکترونیک  ثبت نام نموده و سپس طی تماس تلفنی با اداره نظارت و ارزشیابی این اداره کل، جهت فعال شدن لینک مربوطه اقدام نمایند.

 

مدیرکل بیمه سلامت استان لرستان بیان کرد: در راستای توسعه خدمات الکترونیک سازمان بیمه سلامت و اجرای طرح ملی نسخه نویسی و نسخه پیچی الکترونیک، شرایط  انعقاد قرارداد با پزشکان غیر طرف قرار داد این اداره کل تسهیل گردیده به نحوی که در صورت انجام مراحل ثبت نام در سامانه نسخه الکترونیک، ممکن منتج به انعقاد قرارداد می گردد.

 

print