جستجو
Menu

مدير عامل سازمان بيمه سلامت ايران:

براي رسيدن به اهداف همچنان به حمايت و همراهي مسئولان نياز داريم

613بازدید
آبان 14, 1398

مدير عامل سازمان بيمه سلامت ايران گفت: اين سازمان تمام اقدامات در حوزه مديريت منابع را انجام داده است و در دستيابي به اهداف همچنان نيازمند حمايت دولت و نمايندگان مجلس هستيم.

به گزارش خبرنگار آي هينا، مهندس طاهر موهبتي در آيين نكوداشت روز ملي بيمه سلامت، آغاز طرح پوشش اجباري بيمه سلامت را امري ضروري در كشور عنوان كرد و افزود: بسياري از مردم فاقد پوشش بيمه هستند كه به همت دولت و نمايندگان مجلس بيمه سلامت اجباري شد تا افرادي كه به دليل شرايط اقتصادي كه محصول تحريم ظالمانه استكبار جهاني است، در معيشتشان دچار محدوديت هستند، در حوزه درمان با تله فقر مواجه نشوند.
مديرعامل سازمان بيمه سلامت ايران ادامه داد: مسلما افرادي هستند كه توان پرداخت حداقلي حق بيمه را ندارند كه در اين خصوص نظام ارزيابي وسع كه وظيفه آن بر عهده وزارت رفاه است، افراد فاقد تمكن مالي را شناسايي كرده تا به طور رايگان تحت پوشش قرار گيرند كه تا رسيدن به اهداف به همراهي مسئولان نياز داريم.
وي بيان كرد: سازمان بيمه سلامت علي رغم اقدامات انجام شده در حوزه مديريت منابع، رفع همپوشاني بيمه اي، راهنماهاي باليني، عملياتي كردن سازمان الكترونيك و ... باز هم در ابتداي سال با كسري منابع روبرو شد و اين در حالي است كه تمام اقدامات در حوزه مديريت منابع انجام شده است و در دستيابي به اهداف همچنان نيازمند حمايت دولت و نمايندگان مجلس هستيم./٣٣
 

print